Kierowca C/E w transporcie ponadgabarytowym

Kategoria C+E

Wroc艂aw

Opis stanowiska:
  • Praca na stanowisku kierowcy w transporcie mi臋dzynarodowym i krajowym ponadgabarytowym.
  • Obs艂uga zestawu niskopodwoziowego z naczep膮 typu TIEFBET.
  • Praca na ci膮gniku siod艂owym (Volvo, Scania, Mercedes) rocznik 2018/2019.
  • Naczepa trzyosiowa Faymonville 2018 typu TIEFBET.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata do艣wiadczenia w prowadzeniu zestawu z naczep膮 typu TIEFBET na trasach mi臋dzynarodowych i krajowych.
  • Dyspozycyjno艣膰.
  • Odpowiedzialno艣膰.
  • Ch臋膰 do pracy.
  • Prowadzenie w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej.
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa/okolice lub Wroc艂aw/okolice.

Pracodawca oferuje:
  • Prac臋 w przyjaznej i stabilnej firmie.
  • Terminowo艣膰 wyp艂at.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania.

Szczeg贸艂owe informacje dost臋pne s膮 pod numerem telefonu: 50*******47.

Utworzono

2023-12-13

Kategoria

C+E

System pracy

Bez systemu

Trasy

Krajowe, Zagraniczne

Mo偶liwe umowy

Samozatrudnienie (B2B)

Zarobki

15,000 - 25,000 PLN brutto