Kierowca C E - Transport Mi臋dzynarodowy

Kategoria C+E

Rakowiec

Og艂oszenie o Prac臋 dla Kierowcy - Transport Mi臋dzynarodowy

Lokalizacja: Rakowiec

Rodzaj zatrudnienia: Pe艂ny etat

Opis Stanowiska:

Poszukujemy do艣wiadczonego i zaanga偶owanego kierowcy, kt贸ry do艂膮czy do naszego zespo艂u zajmuj膮cego si臋 transportem mi臋dzynarodowym. Je艣li masz pasj臋 do prowadzenia ci臋偶ar贸wek i jeste艣 got贸w do podr贸偶y mi臋dzy krajami, to to og艂oszenie jest w艂a艣nie dla Ciebie.

Obowi膮zki:

  • Wykonywanie transportu mi臋dzynarodowego na trasach mi臋dzy GB-IT lub DE-FR
  • Zapewnienie bezpiecznego i terminowego dostarczania towar贸w.
  • Utrzymywanie ci臋偶ar贸wki w czysto艣ci i sprawno艣ci technicznej.
  • Zachowanie 艂adunku zgodnie z przepisami i normami bezpiecze艅stwa.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E.
  • Do艣wiadczenie w mi臋dzynarodowym transporcie b臋dzie dodatkowym atutem.
  • Umiej臋tno艣膰 obs艂ugi tachografu oraz przestrzeganie przepis贸w dotycz膮cych czasu pracy kierowcy.
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego lub innych j臋zyk贸w europejskich b臋dzie mile widziana.
  • Dyspozycyjno艣膰 do d艂ugich tras
  • Uko艅czony kurs ADR oraz aktualne uprawnienia ADR. Je艣li nie posiadasz jeszcze tych uprawnie艅, ch臋tnie pomagamy w ich uzyskaniu.
  • Preferowany system 3/1

Co Oferujemy:

  • Umow臋 o prac臋 lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w systemie p艂atno艣ci w dni贸wkach.
  • Dost臋p do nowoczesnej floty ci臋偶ar贸wek, w tym nowe pojazdy do roku produkcji 2019.
  • Nasze ci臋偶ar贸wki s膮 wyposa偶one w komfortowe udogodnienia, takie jak telewizory z dost臋pem do Netflix, klimatyzacj臋 postojow膮, lod贸wk臋 oraz retarder, aby zapewni膰 naszym kierowcom komfort podczas d艂ugich tras.
  • Wsparcie logistyczne i administracyjne.
  • Mo偶liwo艣膰 pracy w przyjaznym zespole i korzystnych warunkach pracy.

Je艣li jeste艣 got贸w na wyzwania mi臋dzynarodowego transportu i spe艂niasz nasze wymagania, to czekamy na Twoj膮 aplikacj臋.

Zapraszamy do kontaktu. Ch臋tnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji odno艣nie oferty pracy.

WR Transport to firma, kt贸ra stawia na rozw贸j swojego zespo艂u i dba o bezpiecze艅stwo na drodze. Je艣li jeste艣 got贸w do艂膮czy膰 do nas, zapewnimy Ci wsparcie i mo偶liwo艣膰 rozwoju w dynamicznej bran偶y transportu mi臋dzynarodowego.

Utworzono

2023-12-04

Kategoria

C+E

System pracy

3 na 1

Trasy

Zagraniczne

Mo偶liwe umowy

Umowa o prac臋, Samozatrudnienie (B2B)

Zarobki

15,000 - 18,000 PLN brutto